PLASTOVÁ OKNA VEKA

Na prvním místě je u nás
kvalita a spolehlivost

Nabízíme mnoho typů oken a dveří pro domácí využití.

PLASTOVÁ OKNA VEKA

Vysoce kvalitní plastová okna extruzní třídy A s ověřenou kvalitou, dlouhou životností a moderním designem. Plastová okna Veka jsou ideálním řešením pro úsporu energie a vašich nákladů na vytápění.

Plastová okna Veka jsou atraktivní okna vyrobená s důrazem na přesnost a kvalitní zpracování. K výrobě oken jsou používány německé profilové systémy VEKA v extruzní třídě A. Okna dodáváme na míru podle potřeb každého zákazníka, provádíme odbornou montáž, záruční i pozáruční servis.

Potřebujete kvalitní plastová okna, která splní i ty nejnáročnější požadavky? Profilové systémy VEKA extruzní třídy A odpovídají všem nárokům na kvalitu, pevnost, stabilitu a další funkční vlastnosti plastových oken. Plastová okna Veka jsou vybavena celoobvodovým kováním G-U německé firmy Gretsch-Unitas, která patří k nejlepším ve svém oboru. Okna jsou zasklena izolačními skly AGC Fenestra, která je součástí celosvětového koncernu AGC Group a izolačními dvojskly a trojskly české výroby z Nesovic.

Speciální izolační technologie – podkladní profil proti úniku tepla
Plastová okna VEKA dodáváme s podkladním profilem, který splňuje náročné tepelně-izolační vlastnosti. Podkladní profil slouží k usazení okna, zabraňuje úniku tepla v prostoru pod oknem a zároveň slouží k uchycení vnitřních a vnějších parapetů. Plastová okna VEKA jsou jako jedna z mála vybavena podkladním profilem, který je standardně vypěněn ve dvou komorách profilu tak, aby došlo k minimálním únikům tepla.

Jak vybrat kvalitní plastová okna
Rozumíme snaze minimalizovat náklady na stavbu nebo rekonstrukci a víme, proč se říká, že cena je až na prvním místě. Kvalita materiálu a provedení, pevnost, bezpečnost a dlouhá životnost jsou však hlavními kritérii, kterými byste se měli při výběru plastového okna řídit.

Navštivte nezávazně naši vzorkovou prodejnu, vysvětlíme vám výhody různých provedení a pomůžeme vám vybrat vhodná plastová okna na míru vašim možnostem a potřebám. Kalkulace zdarma na základě vaší poptávky je samozřejmostí.

Rozumím
###message